AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowaAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i wykładał w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Najnowsze artykuły:

Top