Lecznica specjalizuje się nie jedynieWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w istocie niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających speców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Jednostka realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.

Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, ale też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w szpital prywatny poznań placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się faktycznie komfortowo.

Komentarze: 1


noavatar.png
Perzyński 2022-01-06

Cięgiem na wstępu czerwca męczyli do nas na latko

Najnowsze artykuły:

Top