W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę minAMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją tradycję. Wielu twórców filmu ceni zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od zagadnień http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Najnowsze artykuły:

Top