W szkole filmowej zajęcia prowadząAMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, znawcy teorii filmu, popularni amafilmacademy.pl aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy chcą poznać tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Koczorowski 2021-09-03

Zawsze na zalążku czerwca męczyli do nas na latko

Najnowsze artykuły:

Top